Operátor/ka výroby - Lisař/ka (1 směnný provoz - pouze ranní)
Sedlnice

Aktuální nabídka práce pouze na ranní směnu v Sedlnici nebo Libhošti.

U této pracovní pozice nepotřebujeme žádnou předchozí praxi, vše vás zaučíme, práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

- ruční zákládání plechových výlisků do lisovacích nástrojů

- práce na výstředníkových klikových lisech

- vrtání/řezání závitů na sloupových vrtačkách

Nabídka: - práce na hlavní pracovní poměr pouze na ranní směnu (6:00 – 14:00)

- průmerné platové ohodnocení 140Kč/hod

- stravenkový paušál

Požadavky: - dobrý zdravotní stav (práce je v hlučném prostředí)

Detaily o pracovním místě:
Firma: REAL JOB s.r.o.
Okres Sedlnice
Pracovní pozice Operátor/ka výroby - Lisař/ka (1 směnný provoz - pouze ranní)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 25 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Sedlnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby - Lisař/ka (1 směnný provoz - pouze ranní) ve městě Sedlnice? Pošlete svůj životopis firmě REAL JOB s.r.o. ještě dnes.
Sedlnice - nejbližší úřady práce