!! Operátor/ka výroby automotiv - mzda 950 Eur/měs. + UBYTOVÁNÍ !!

Náplň práce:

- práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů

- kompletace dílů (automobilových dveří)

- práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

- 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

Požadujeme:

- manuální zručnost, fyzická zdatnost

- samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

- Výhodné platové podmínky 5,70 EUR/hod + 10% výkonnostní prémie + 13,5 % docházkový bonus. Základní mzda 788,61  EUR + příplatky, reálné výdělky kolem 750-950 Eur brutto měsíc.

- Možnost ubytování 1 Euro/noc. Závodní stravování v nové jídelně

- Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- místo výkonu práce Lozorno okr. Malacky, SR

- autobusová doprava firemní autobusem zajištěna
- nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice !! Operátor/ka výroby automotiv - mzda 950 Eur/měs. + UBYTOVÁNÍ !!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 750-950 EUR/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!