Operátor CNC strojů – vhodné i pro absolventy
Jihočeský kraj

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme šikovného kandidáta na pozici obsluha CNC. Práce přímo ve Veselí nad Lužnici a to do kmenového stavu zaměstnavatele.
- obsluha CNC obráběcích strojů

Požadujeme

- praxe na obdobné pozici nebo vzdělání v oboru
- zodpovědný přístup k práci
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení dle Vaší kvalifikace a praxe
- firemní akce pro zaměstnance
- odměny při pracovních a životních výročích
- dotované závodní stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: ManpowerGroup s.r.o.
Okres Jihočeský kraj
Pracovní pozice Operátor CNC strojů – vhodné i pro absolventy
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor CNC strojů – vhodné i pro absolventy ve městě Jihočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.
Jihočeský kraj - nejbližší úřady práce