Operátor balící linky v potravinářství
Benešov

Nabídka:

Firemní benefity:

- Sleva na firemní výrobky/služby

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Dovolená 5 týdnů

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou jogurtů, jogurtových nápojů a smetanového sýru pro spotřebitele v celé Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor balící linky v potravinářství.

Náplň práce:

* Balení hotových výrobků dle platných předpisů a specifikací

* Zajištění bezproblémového chodu balící linky

* Automatické ovládání linky

* Evidence a provádění pravidelné auto kontroly

* Koordinace činnosti pracovníků na celé lince

* Analýza výsledků předchozího dne na poradách FDS

* Výroba produktů dle specifikace

* Provádění denních mini auditů v prostoru balících strojů

* Podílení se na preventivní údržbě

Požadavky:

* SOU/SŠ vzdělání – výhodou v potravinářském oboru

* Praxe v oboru potravinářství, případně z chemické výroby min. 1 rok na obdobné pozici

* Základní znalost práce s PC (dotykové panely)

* Zkušenost s HACCP

* Spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost

* Fyzická zdatnost, psychická odolnost

* Časová flexibilita

* Technické myšlení/Technický background

* Ochota pracovat na 12h směny denní/noční

Nabízíme:

* Pracovní úvazek na HPP

* 5 týdnů dovolené

* FlexiPass, dotované stravování

* Odměny ve formě firemních výrobku – jogurty a jogurtové nápoje

* Roční bonus 8 % dle hospodaření firmy

* Měsíční bonus 5 % ze mzdy v případě plnění zadaných úkolů a povinností

* Odměna za doporučení nového zaměstnance

* Bonus za přítomnost na pracovišti

* Příspěvek na nezletilé dítě

* Možnosti nástupu ihned

* Místo výkonu práce – Benešov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Okres Benešov
Pracovní pozice Operátor balící linky v potravinářství
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor balící linky v potravinářství ve městě Benešov? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.
Benešov - nejbližší úřady práce