Operátor balení - Tlumočník/překladatel s AJ (Ref. č.: A6241)
Plzeň - město, Plzeň - město

Náplň práce

Vaším úkolem bude:
- tlumočení a překlady na pracovišti pro Váš svěřený 15ti členný tým, práce ve dvousměnném provozu
- ve chvíli, kdy nebude třeba překládat, aktivně pomůžeš týmu s balením zboží
- řešení běžných organizačních záležitostí - vysvětlení práce, zaškolení,
- podpora pro zaměstnance v každodenních činnostech.

Benefity

- mobilní telefon k soukromému užívání,
- 25 dnů dovolené,
- stravenky
- věrnostní bonusy
- zajištění ubytování

Předpoklady

- zkušenosti z provozu (sklady apod.)
- plynulá znalost českého a anglického jazyka
- ochotu zaškolit se po dobu 3-4 týdnů