Operational project manager - Praha 8 - nástup ihned
Praha 8, Praha

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici administrátor IT.

Náplň práce:

- řízení realizační fáze 5 projektů (digitalizace dokumentů)

- dohled na dodržování parametrů

- koordinace 3-4 členného týmu

- řešení operativních požadavků zákazníka

- komunikace se zákazníky, dalšími útvary společnosti

Požadujeme:

- VŠ vzdělání

- znalost MS Office

- anglický jazky B1-B2

- předchozí praxi s vedením projektů velkou výhodou

- organizační, komunikační schopnosti

- zodpovědnost, pečlivost

- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- hrubá mzda 23-25000Kč

- stravenky v hodnotě 120Kč

- penzijní připojištění 500Kč/měsíc

- 5 sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: Agentura STUDENT s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Operational project manager - Praha 8 - nástup ihned
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000-25 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operational project manager - Praha 8 - nástup ihned ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Agentura STUDENT s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativa
Praha - nejbližší úřady práce