OFFICE MANAGER|Praha 5
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
- Komunikace s centrálou v Německu a dalšími pobočkami v zahraničí - nutná znalost AJ
- Pomoc s administrativou
- Správa vozového parku
- Výběrová řízení na telekomunikační služby
- Organizace a zajištění firemních meetingů a akcí
- Registrace výrobků na lékárenské velkoobchody

BENEFITY:
Benefity
- Mobilní telefon
- Po 1 roce spolupráce příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenkový paušál + roční bonusy
- Příspěvek na dopravu

POŽADAVKY:
Hledáme:
- Osobnost se znalostí Anglického jazyka, ideálně i Ruského (není podmínkou)
- MS Office a admin správa
- Zodpovědnou, spolehlivou, milou, usměvavou, proaktivní osobu
- Schopnost organizovat různé akce (meetingy, teambuildingy)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice OFFICE MANAGER|Praha 5
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OFFICE MANAGER|Praha 5 ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce