Odborný referent na oddělení pro výstavbu

Praha

ÚHKT Praha přijme referenta veřejných zakázek a obchodu

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • příprava stavebních záměrů a podkladů pro projednání s účastníky, zadávání prací,
  • kontrola rozpočtů a sestavení harmonogramů,
  • projednání s účastníky včetně dotčených orgánů státní správy,
  • dozor nad prováděním stavebních prací, koordinace jednotlivých účastníků,
  • kontrola dodržování rozpočtu a harmonogramu včetně kontroly kvality prováděných prací,
  • účast při přebírání dokončených prací,
  • přijímání oznámení o vadách dokončených staveb a jejich evidence,
  • uplatnění reklamace vůči zhotoviteli a dohled nad průběhem odstraňování
  • potvrzení o odstranění vady a výpočet sankcí v případě opožděného odstranění vady,
  • další úkoly zadané vedoucí, příp. náměstkem pro výstavbu.

Jakou o Vás máme představu?

  • ukončené VŠ vzdělání stavebního směru,
  • uživatelská znalost MS Office na dobré úrovni,
  • samostatné rozhodování, odpovědnost, flexibilita.

Co můžete u nás očekávat?

  • Perspektivní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele;
  • Zajímavé platové ohodnocení;
  • Částečná možnost práce na home office;
  • Flexibilní pracovní dobu;

Nabízíme řadu zaměstnaneckých benefitů a výhod

  • 5 týdnů dovolené;
  • 5 dní zdravotního volna (sick days);
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál / stravenky);
  • Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové připojištění a soukromé životní pojištění;
  • Odměny při životních jubileích;
  • Příspěvek na dovolenou a příspěvek na letní i zimní dětskou rekreaci (tábory);
  • Očkování proti chřipce;
  • Fotokroužek, knihovna, půjčovna sportovního inventáře;

Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: ************@*******

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské
  • Práce s PC

Benefity

  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Nadstandardní zdravotní péče

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ústav hematologie a krevní transfuze Praha
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Odborný referent na oddělení pro výstavbu
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 6. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Odborný referent na oddělení pro výstavbu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Ústav hematologie a krevní transfuze Praha ještě dnes.