Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

ODBORNÝ PRACOVNÍK - SE ZAMĚŘENÍM NA BIOLOGII A INTENZIVNÍ CHOV RYB
Vodňany

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod
přijme pro Laboratoř intenzivní akvakultury zaměstnance na pozici

Náplň práce:
- Spolupráce při vědecko-výzkumné činnosti, přípravě a řešení vědeckých projektů spojených s činností laboratoře (NAZV, pilotní projekty OP Rybářství, Eureka, Interreg, EU projekty v rámci H2020 apod.),
- Odborná pomoc při intenzivním chovu ryb, popřípadě jejich reprodukci v rámci experimentální rybochovné haly na pracovišti Experimentálního rybochovného pracoviště a pokusnictví s vedením veškeré provozní evidence,
- Rozvoj a realizace mezinárodní spolupráce,
- Odborná realizace experimentů spojených s moderními metodami intenzivního chovu, reprodukce a biologie ryb v experimentálních rybochovných zařízení, rybnících a specializovaných laboratořích včetně vyhodnocení získaných výsledků,
- Obsluha a údržba laboratorního zařízení,
- Odborná podpora při produkci VaV výstupů,
- Evidence a matematicko-statistické zpracovávání dosažené výsledků v laboratoři,
- Konzultační a poradenské služby v oblasti chovu ryb,
- Účast na terénních prací spojených s chovem ryb při tuzemských a zahraničních služebních cestách,
- Odborná pomoc či samostatná realizace vysokoškolské výuky včetně odborného vedení bakalářských prací,
- Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (biologického, rybářského či zemědělského oboru výhodou);
- Pracovní zkušenosti z rybářského provozu či vědecké a pedagogické pozice týkající se chovu a reprodukce ryb výhodou;
- Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B1);
- Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu;
- Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.);
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka;
- Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty;
- Nově vybudované experimentální zázemí laboratoře;
- Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
- Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, zvýhodněný mobilní tarif, zajímavé zahraniční pracovní pobyty);

Uvažovaný nástup: říjen-listopad 2020
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 25 000 - 29 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)
Místo výkonu práce: Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, FROV Zátiší 728/II, 389 01 Vodňany

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany nejpozději do 18. 9. 2020.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista