Ocelář ,MZDA 26.000kč, zajímavé benefity, UBYTOVÁNÍ ZDARMA!
Žďár nad Sázavou

Informace
Pro našeho významného partnera v oboru strojírenství obsazujeme pozice Hutního oceláře ve Žďáru nad Sázavou.

Náplň práce tvoří příprava tavby a vsázky.

V případě zájmu volejte na naší pobočku do Ostravy nebo posílejte životopisy na uvedený email.

Těšíme se na Vás!
Co od vás očekáváme
- ochotu pracovat na ve třísměnném provozu v rizikovém prostředí

- výhodou je vyučení či praxe v oboru, nikoliv podmínkou!

- manuální zručnost
Co vám nabízíme
- práci na HPP ve stabilní společnosti

- Mzda od 26 000,- Kč

- pracovní dobu 7,5 hodiny denně

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

- aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
Okres Žďár nad Sázavou
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Ocelář ,MZDA 26.000kč, zajímavé benefity, UBYTOVÁNÍ ZDARMA!
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ocelář ,MZDA 26.000kč, zajímavé benefity, UBYTOVÁNÍ ZDARMA! ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Žďár nad Sázavou - Výroba a průmysl
Žďár nad Sázavou - nejbližší úřady práce