Operátor výroby
Bystřice u Benešova, Bystřice u Benešova

Náplň práce

  • Obsluha výrobních strojů - uvádění do chodu a podpora nastavení stroje
  • Nastavování základních funkcí a přizpůsobování parametrů stroje
  • Řešení problémů – řešení mechanických a procesních problémů, navrhování trvalých opatření
  • Provádění základních nezbytných mechanických seřízení
  • Kontrola výrobků v souladu s kontrolními listy
Váš profil
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Chuť učit se, spolehlivost, samostatnost
  • Schopnost řešit vzniklé problémy a navrhovat nápravná opatření
  • Orientace v technické dokumentaci a základní znalost s PC
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Naše nabídka
  • Stabilní práce u mezinárodní rodinné firmy
  • Podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu nadřízeného a kolegů při zaškolení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 13 mzda, stravenky, měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta multisport, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu
  • Mzdu odpovídající vašim zkušenostem
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity