Obsluha v Pivních lázních Bernard v Praze
Praha 1, Praha

Nabízíme zaměstnání na pozici obsluha, masér/ka v Pivních lázních Bernard v Praze

Náplň práce:

Obsluha recepce a zajištění chodu lázní

Kompletní příprava procedur a udržování čistoty

Provádění masáží (není potřeba praxe)

Komunikace se zákazníky

Administrativa spojená s provozem

Naše požadavky:

Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Základní uživatelská znalost práce na pc

Samostatnost a zodpovědnost

Organizační schopnosti a proklienstký přístup

Práce na živnostenský list nebo na dohodu

Masérský kurz výhodou

Nabízíme:

Nástupní mzda 143 Kč/hod. + provize z provedených masáží

Zajištění masérského kurzu zdarma

Provize z prodaných procedur a doplňkového zboží

Možnost plánování směn

Využívání služeb lázní za zvýhodněné ceny

Práci v mladém kolektivu v krásném a čistém prostředí

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu či telefonicky :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Elit Company s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Služby
Pracovní pozice Obsluha v Pivních lázních Bernard v Praze
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000-45 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha v Pivních lázních Bernard v Praze ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Elit Company s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Služby
Praha - nejbližší úřady práce