Obsluha termické odlakovací pece (150 Kč/hod. + prémie) - Ostrava
Ostrava

Náplň práce: obsluha termické pece, manipulace s materiálem před a po odlakování, obsluha PC, příp. řízení VZV.

Práce je na HPP i DPP s nástupem ihned.

Směny pondělí - pátek: ranní (06.00 - 14.00) a odpolední (10.00 - 18.00).

Oprávnění VZV výhodou.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, zodpovědnost a velmi dobrou fyzickou kondici (práce vhodná spíše pro muže)

Mzda: od 150 Kč/hod. + prémie
Pracoviště: Ostrava

Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Ostrava
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Obsluha termické odlakovací pece (150 Kč/hod. + prémie) - Ostrava
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000-30 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha termické odlakovací pece (150 Kč/hod. + prémie) - Ostrava ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Manuální práce
Ostrava - nejbližší úřady práce