OBSLUHA STROJE | HRÁDEK NAD NISOU

Liberecký kraj, Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou

POPIS POZICE:
Hledáme Obsluhu stroje do Hrádku nad Nisou. Nabízíme směny na 12ti hodinové směny s nástupem ihned do kmenového stavu.

Pozice je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:
* obsluha stroje (vhodné tedy i pro ženy)
* výměna nástrojů
* kontrola vyrobených dílů
* nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned nebo dohodou přímo do kmenového stavu.

Místo výkonu práce: Hrádek n. N. => zajištěné svozy z Liberce a Frýdlantu

#HRÁDEKNADNISOU #KMENOVÝSTAV #ŽENY #MUŽI #PRÁCEPROŽENY #ZAMĚSTNÁNÍ #OBSLUHA #SVOZ

BENEFITY:
* motivační systém odměn
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* svozové autobusy z Liberce a Frýdlantska
* zázemí stabilní nadnárodní společnosti
+ další zaměstnanecké výhody (např. kulturní a společenské akce, dětský atd.)

POŽADAVKY:
* praxe ve výrobě min. 1 rok (jako operátor výroby, dělník, obsluha...)
* spolehlivost, zodpovědnost
* manuální zručnost
* min. 18let

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Hrádek nad Nisou
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice OBSLUHA STROJE | HRÁDEK NAD NISOU
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč - 28 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA STROJE | HRÁDEK NAD NISOU ve městě Hrádek nad Nisou? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hrádek nad Nisou - Operátor výroby