OBSLUHA LINKY | SEŘIZOVAČ | 2 SMĚNY
Jihočeský kraj, České Budějovice

POPIS POZICE:
Do výrobní firmy přímo v Českých Budějovicích hledáme strojírenské dělníky pro OBSLUHU LINKY a zároveň SEŘIZOVAČE, kterým nevadí práce na 2 směny.

Práce u nás rozhodně není jednoduchá. Nebojíš se fyzické práce a práce v náročném prostředí? Ozvi se nám!

Více informací také na 724 404 390.

BENEFITY:
13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
dotované závodní stravování

POŽADAVKY:
manuální zručnost
fyzická zdatnost
týmová spolupráce
ochota pracovat na 2 směny

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres České Budějovice
Pracovní pozice OBSLUHA LINKY | SEŘIZOVAČ | 2 SMĚNY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA LINKY | SEŘIZOVAČ | 2 SMĚNY ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
České Budějovice - nejbližší úřady práce