• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    22 000 - 22 000 Kč/měsíc
OBSLUHA KOLOVÉHO NAKLADAČE
Chlumec nad Cidlinou

- PP na dobu určitou
- Požadujeme: ŘP sk. C, s profesní průkaz na kolové nakladače výhodou, pracovitost, vytrvalost, flexibilitu, dobrý zdravotní stav, alespoň výuční list, svářečský průkaz výhodou
- Náplň práce: zajišťování doplňování písků, odvoz neshodných výrobků, péče o stroj
- Nabízíme: zázemí stabilní firmy, výkonnostní složka mzdy až do výše 15 000 Kč, benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné, závodní stravenkový paušál, náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč, využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: blecha@best-as.cz nebo se dostavte osobně na adresu Lučice 87, Chlumec nad Cidlinou

Detaily o pracovním místě:
Firma: BEST, a.s.
Okres Chlumec nad Cidlinou
Pracovní pozice OBSLUHA KOLOVÉHO NAKLADAČE
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 - 22 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Chlumec nad Cidlinou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA KOLOVÉHO NAKLADAČE ve městě Chlumec nad Cidlinou? Pošlete svůj životopis firmě BEST, a.s. ještě dnes.
Chlumec nad Cidlinou - nejbližší úřady práce