Obsluha kamer pro OZP, 10 000 Kč náborový příspěvek pro OZP
Praha

Informace
Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečnostní, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:

• Obsluha bezpečnostních systémů – práce s kamerovým systémem

• Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby

• Telefonická komunikace

Požadavky:

• Znalost práce na PC - podmínkou

• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Pro potřeby OZP zaměstnanců bezbariérové pracoviště v příjemném kolektivu a moderním technologickém prostředí s možností občerstvení a individuálního plánování směn, dále:

• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000 Kč

• Pracovní poměr na dobu neurčitou

• Odpovídající finanční ohodnocení

• Zvýhodněné volání O2

• MultiSport kartu

• Příspěvek na stravování

• Nástup možný IHNED

• Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci

• Relaxační zónu

• Možnost profesního růstu

• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

• Přátelský kolektiv

• Možnost zajištění ubytovny

• Možnost týdenních výplat

• Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny

Práci v 8 mi a 12 ti hodinových směnách, práci vhodnou i pro ŽENY

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Okres Praha
Odvětví práce Bezpečnost
Pracovní pozice Obsluha kamer pro OZP, 10 000 Kč náborový příspěvek pro OZP
Směnnost práce Plný, Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 115 Kč - 115 Kč hodina
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha kamer pro OZP, 10 000 Kč náborový příspěvek pro OZP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Bezpečnost
Praha - nejbližší úřady práce