OBSLUHA CNC STROJE- SOUSTRUH, FRÉZKA/OPERÁTOR, OPERÁTORKA VÝROBY
Týn nad Vltavou

Požadujeme: praxi v oboru ve strojírenství; manuální zručnost; samostatnost, pečlivost a zodpovědnost; možno dvousměnný provoz PO-PÁ.
Náplň práce: obsluha CNC stroje soustruh/frézka, výměna kusu, dokončovací operace, vrtání.
Nabízíme: čtvrtletní prémie, příspěvek na dopravu, nástup možný ihned.
Mzda: od 18 000 Kč dle zkušeností, pouze ranní směna PO-PÁ (ranní 5:30-14:00).
Kontakt: +420 605 283 331, +420 604 207 944, zašlete životopis info@jihometal.cz.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: JIHOMETAL s.r.o.
Okres Týn nad Vltavou
Odvětví práce
Pracovní pozice OBSLUHA CNC STROJE- SOUSTRUH, FRÉZKA/OPERÁTOR, OPERÁTORKA VÝROBY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 17. 8. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

JIHOMETAL s.r.o.
JIHOMETAL s.r.o., Týn nad Vltavou, Písecká /
  • Kontaktní osoba: Informace
  • Telefon: 605 283 331, 604 207 944
  • E-mail: info@jihometal.cz
Týn nad Vltavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA CNC STROJE- SOUSTRUH, FRÉZKA/OPERÁTOR, OPERÁTORKA VÝROBY ve městě Týn nad Vltavou? Pošlete svůj životopis firmě JIHOMETAL s.r.o. ještě dnes.