Obsluha CNC soustruhu - svoz z Plzně
Plzeňský, Příšov

Pro středně velkou (100 zaměstnanců), českou, strojírenskou společnost sídlící 5kmod Plzně hledáme šikovného soustružníka, který umí čístvýkresy a ocení práci na dvě směny se svozem z Plzně. Pozice je vhodná i pro absolventy!

POPIS POZICE:

  • Soustružení na stroji Masturn nebo na CNC karuselu dle zjednodušené výkresové dokumentace

  • Hrubovací práce

  • Využívání běžných měřidel

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Práce ve dvousměnném provozu

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Strojírenské vzdělání - vhodné i pro absolventy

  • Zkušenosti na CNC obráběcím stroji výhodou

  • Znalost čtení výkresů

  • Ochota pracovat na dvě směny

NABÍZÍME:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení od 180Kč/hodina plus benefity a příplatky

  • Práce na dvě směny

  • 24 dní dovolené

  • Roční bonus za splnění plánů

  • Stravenkový paušál

  • Po zapracování příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Svozová doprava z Plzně

  • Lidské, slušné jednání, nadstandardní zázemí

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Příšov
Odvětví práce Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice Obsluha CNC soustruhu - svoz z Plzně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Příšov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha CNC soustruhu - svoz z Plzně ve městě Příšov? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Příšov - Řemeslné a kvalifikované technické práce
Příšov - nejbližší úřady práce