Obráběč / slévač - ústí nad labem

ústecký kraj, Trmice, Trmice

Hledáte zázemí stabilní společnosti, která dokáže nadstandardně ohodnotit Váš výkon? Nebojíte se práce a spolehlivost je Vaší předností?

Nyní máte možnost, hledáme spolehlivé kandidáty do perspektivní výrobní společnosti v Ústí nad Labem!!!

Pracovní náplň - Obráběč:

práce na obráběcích strojích
pohledová kontrola hotových výrobků
ostatní manuální práce spojená s touto pozicí

Pracovní náplň - Slévač:

zhotovování odlitků (tj. polotovarů zhotovené odléváním tekutého rozžhaveného hliníku do kokily)
ruční nebo strojní lití na poloautomatických a automatických strojích a linkách
 zhotovování malých a středně velkých odlitků gravitačním litím
 prostředí s vysokými teplotami, prašností a hlučností - ztížené prostředí
co vám nabídneme
nástup ihned - možnost dlouhodobé spolupráce
 práce na hlavní pracovní poměr
 základní hodinová mzda dle zkušeností kandidáta + hodinový bonus až 31,- Kč/hod
 celkové platové ohodnocení: rozmezí od 22 tis. do 27 tis hrubého - záleží na konkrétní pozici + přesčasy
 nadstandardní příplatky za směnný provoz, ztížené prostředí
 náborový příspěvek 5000,- Kč, půlroční bonus za beznemocnost 5500,- Kč, roční bonus 5000,- Kč
 dotované závodní stravování - oběd za 27,- Kč/jídlo
 zajištění ochranných osobních pracovních pomůcek
nadstandardní zaměstnanecký servis
 bezproblémová doprava do zaměstnání (MHD)

co od vás očekáváme
SOU (výhodou strojírenský obor, ne podmínkou) / nebo základní s praxí ve výrobě min. 1 rok
 manuální zručnost, spolehlivost, přesnost
 dobrý zdravotní stav
 praxe v obdobném prostředí
 schopnost práce ve směnném provoze (11 hod směny - převážně, nebo 7,5 hod) včetně nočních směn

Těším se na Vaše reakce,

monika hempelová

randstad

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Randstad
Okres Trmice
Odvětví práce výroba a průmysl
Pracovní pozice Obráběč / slévač - ústí nad labem
Směnnost práce stálý úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obráběč / slévač - ústí nad labem ve městě Trmice? Pošlete svůj životopis firmě Randstad ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Trmice - výroba a průmysl