Obráběč kovů na CNC strojích

Lutín, Lutín

Náplň práce

- V seřizování a programování 5 osých CNC soustruhů a frézek
- V obrábění kovů na nejnovějších CNC strojích značky Mazak INTEGREX, VARIAXIS, Hermle, Haas
- Ve zhotovování výrobků dle výrobního plánu
- V kontrole výrobků mezi jednotlivými operacemi

Jaké lidi hledáme do týmu?

- Se vzděláním v oboru strojírenství/obráběč kovů/mechanik seřizovač/mechatronik
nebo zkušenosti s CNC obráběním, ideálně chceme obojí
- S výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
- Ochotné pracovat ve 3 směnách – tuto ochotu velmi zajímavě odměníme
- S týmovým duchem – jako společnost táhneme za jeden provaz a můžeme se na sebe navzájem spolehnout. Zeptejte se našich kolegů.

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat ve výši až 10% roční hrubé mzdy
- Jedinečná kombinace rodinné atmosféry a celosvětově úspěšného byznysu
- Finančně podporujeme dojíždění
- Velmi nadstandardní odměny za směnnost
- Zajímavý měsíční bonus
- Elektronické stravenky
- Případné přesčasy odměňujeme nad rámec stanovený zákonem
- Měsíční výkonnostní bonusy, odměny za pracovní i životní jubilea
- Firemní kantýnu
- Firemní akce se skvělou partou
- Samozřejmostí je zaškolení našimi odborníky s trpělivým přístupem
- Práce, ve které se můžete realizovat, dobré nápady odměňujeme

Specializace

Obráběč kovů

Detaily o pracovním místě:
Firma: John Crane a.s.
Okres Lutín
Odvětví práce Strojní inženýr
Pracovní pozice Obráběč kovů na CNC strojích
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 11. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obráběč kovů na CNC strojích ve městě Lutín? Pošlete svůj životopis firmě John Crane a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lutín - Strojní inženýr