OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ

Most
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s kovem (základní znalost obrábění kovů)
  • Nabízená mzda: 25 000 - 38 000 Kč/měsíc

Požadavky: manuální zručnost, prokazatelná praxe v oboru - základní znalost obrábění kovů, orientace ve strojních normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení, znalost výkresové dokumentace, pečlivost, samostatnost a odpovědnost.
Náplň práce: obsluha CNC a konvenčních obráběcích strojů.
Výhody: Stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace.
HLÁSIT SE: e-mail: - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel
informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (; , - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Detaily o pracovním místě:
Firma: SUTOR Global s.r.o.
Lokalita: Most
Pracovní pozice: OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 38 000 Kč
Nabídka přidána: 11. 9. 2023
Odpovědět na inzerát    206 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě SUTOR Global s.r.o. ještě dnes.