Obchodník/Business Geisman UST/LIB


Obchodník/Business Geisman UST/LIB
Řehlovice, Řehlovice

Náplň práce


Jsme součástí nadnárodní logistické skupiny Geis se sídlem v německém Bad Neustadtu. V České republice působíme již od roku 1991 a patříme zde mezi největší poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb.

Poptávka po komplexních přepravních a logistických službách stále roste a obchodů přibývá. Právě proto hledáme kolegu/kolegyni, který bude časem naprosto samostatně vyhledávat a oslovovat nové zákazníky v LIBERECKÉM kraji. Chcete se stát novým BUSINESS GEISMANEM se zaměřením na paletovou přepravu?

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
Náš BUSINESS GEISMAN je pánem svého času, hledá nové zákazníky zejména ze sféry menších a středních firem, vymýšlí vhodná řešení přeprav, zpracovává cenové nabídky, uzavírá smlouvy, udržuje vztahy se stávajícími zákazníky a implementuje procesní změny u zákazníků. O svých výsledcích informuje svého nadřízeného pomocí pravidelného reportingu. Pro zpracování kalkulací a jiné administrativy využívá zázemí nové pobočky v Ústí nad Labem nebo menší kancelář přímo v Liberci.

JAK SI PŘEDSTAVUJEME SVÉHO KOLEGU/KOLEGYNI?
Má to být optimista, aby pro něj práce mohla být zábavou i koníčkem. Měl by umět samostatně vystupovat, aby dokázal získat nové klienty – k tomu by mu měla napomoci předchozí zkušenost s obchodem v oblasti služeb. Nový kolega by měl uživatelsky ovládat výpočetní techniku, bez toho to v dnešní době snad ani jinak nejde. Měl by se zajímat o obor logistiky a když něco neví, tak se prostě zeptat.

JAKÉ TO JE BÝT GEISMANEM?
Každý z našich obchodníků má rád svoji nezávislost v podobě pružné pracovní doby, standardem jsou volné víkendy i státní svátky, užívá si týden dovolené nad rámec zákoníku práce, k dispozici má služební Oktávii, kterou může využívat i soukromě. Výplatu dostává s pravidelnou jistotou k 15.dni v měsíci a výše provizí závisí jen a pouze na výsledcích jeho práce a není shora omezena. Ke své práci má k dispozici plně vybavenou kancelář, notebook i telefon. V práci chodí zdarma na jazykovou výuku. Ve volném čase využívá v posilovnách MultiSport kartu či jezdí na dovolenou za body, které střádá v Cafeterii. Chcete se mít jako naši Geismani?

Zašlete nám životopis a staňte se členem našeho Geisteamu :-)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Geis CZ s.r.o.
Okres Řehlovice
Odvětví práce Asistent
Pracovní pozice Obchodník/Business Geisman UST/LIB
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník/Business Geisman UST/LIB ve městě Řehlovice? Pošlete svůj životopis firmě Geis CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Řehlovice - Asistent