Prodej..."> Prodej..." />
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČ
Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej zdravotnického materiálu (roušky, respirátory, dezinfekce apod.) do zdravotnictví. Aktuálně je po daném zboží mnohem větší poptávka než běžně = skvělá obchodní příležitost).
Oblast působení – dle regionu (celá ČR). Provizní systém odměňování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost kariérního růstu, vybudování dlouhodobého pasivního příjmu, různé finanční bonusy a hlavně – nejste limitováni fixním platem, ani fixní pracovní dobou.

Informace o náboru

Pro detailnější informace jsme vám k dispozici: pondělí až pátek, 9:00 – 17:00. Kvůli časté práci ve skladišti zboží kde není dobrý signál, se může stát, že budeme nedostupní. Nicméně Vám zavoláme zpátky, jakmile to bude možné – nejpozději následující pracovní den. Děkujeme za pochopení. Prosíme, volejte jen vážní zájemci.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné a profesionální vystupování vůči klientům, spolehlivost, časová flexibilita.

Stručná charakteristika společnosti

Prodej a distribuce zdravotnického materiálu, maloobchod a velkoobchod.

Adresa společnosti

ECO dental s.r.o.
Vojtěšská 211/6
110 00 Praha – Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcela Kubíčková
Tel.: +420734426656
E-mail: obchod@ecodental.cz

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: NARA manpower agency s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce
Pracovní pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČ
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 1. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání -

Kontaktovat zaměstnavatele

NARA manpower agency s.r.o.
  • Kontaktní osoba:
  • Telefon: 739220120
  • E-mail: janakova@decp.eu
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě NARA manpower agency s.r.o. ještě dnes.