Obchodní zástupce pro západní Čechy
Ústecký kraj, Ústecký kraj

Náplň práce

Jsi rozený obchodník? Tak hledáme právě tebe!
Můžeš se realizovat v nově otevřeném regionu západních Čech (kraje: Karlovarský, Plzeňský, časť Jihočeský, časť Strědočeský, Ústecký) jako obchodník a starat se o nové obchodní partnery BIKE obchody, obchody s dětským zbožím (BABY shopy). Jsme super firma týmových hráčů s kvalitními produkty a chceme být jednotkou nejen na Slovensku ale i v Čechách.

Co od našeho nového kolegy očekáváme?
- vyhledávání nových obchodních partnerů (cyklo obchody, prodejny s dětským zbožím, sportovní obchody a pod.)
- zpracování cenových nabídek pro obchodní partnery
- řízení obchodu
- pravidelná péče o obchodní partnery
- vyřizování obchodní administrativy (emaily, objednávky, komunikace se skladem)
- práce v terénu (pravidelné cestování)
- spolupráce s kolegy a vedením společnosti
- zpracování pravidelných zpráv nadřízenému
- žádná rutinní práce, naučíš se hodně novýho, dostaneš školení a podporu a od tebe chceme jen to, aby sis dělal svou práci na 100%

Benefity

- finanční ohodnocení podle výsledků (fix + provize)
- auto, notebook, telefon
- další zaměstnanecké výhody, bonusy
- úplné zaškolení (teoretické i praktické)
Do terénu půjdeš připraven!

Předpoklady

 min. středoškolské vzdělání
 předchozí obchodnické zkušenosti, praxe min. 2 roky
 perfektní komunikace a prezentační dovednosti
 samostatnost
 přizpůsobivost se vysokému tempu a času
 přirozená odpovědnost, čestnost
 fokus na výsledky práce
 ochota pracovat io víkendech (výstavy, eventy, ...)
 práce s PC (word, excel, e-mail, internet)
 aktivní řidič

Nabízená mzda

+ Finanční ohodnocení podle výsledků (variabilní složka 5.000 - 50.000 CZK)

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám své CV kliknutím na "poslat společnosti životopis".

Vzhledem k velkému počtu žádostí, si vyhrazujeme právo kontaktovat pouze vybraných uchazečů.
Předem děkujeme všem zájemcům za zaslání životopisů.