Zpět na vyhledávání práce    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Obchodní zástupce

Praha, Praha

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na svařovací techniku a solární elektroniku, hledáme kandidáty na pozici: Obchodní zástupce/ Praha

Vaše náplň práce:

/ uskutečňování strategie divize

/ prodej, prezentace a předvádění nabíjecích systémů akumulátorů a baterií a souvisejících služeb

/ cenová vyjednávání

/ péče o stávající zákazníky a obchodní partnery a akvizice nových zákazníků a obchodních partnerů

/ plánování a realizace aktivit pro podporu prodeje (výstavy, veletrhy aj.)

/ spolupráce při plánování a realizaci obchodní strategie a dílčích obchodních plánů

/ spolupráce při plánování a realizaci interních a externích školení a dalších aktivit

/ spolupráce při plánování rozpočtu a spoluzodpovědnost za jeho dodržování

/ poskytování informací a zpětné vazby o zákaznících, situaci na trhu a jeho vývoji

/ spolupráce při zavádění nových produktů

Nabídka: / mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem

/ proškolení v oblasti interních procesů a produktů

/ pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, laptop, mobilní telefon, automobil i k soukromým účelům a další zaměstnanecké benefity

/ místo výkonu práce Praha

/ nástup možný kdykoliv dle domluvy

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce na e-mail - ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky: / SŠ / VŠ elektrotechnického nebo obchodního směru

/ prokazatelná úspěšná praxe v oblasti prodeje alespoň 2 roky

/ zkušenosti z oblasti bateriových systémů, vysokozdvižných vozíků nebo manipulační techniky výhodou

/ uživatelská znalost MS Office

/ znalost ČJ (rodilý mluvčí)

/ komunikativní znalost AJ / NJ podmínkou – častá komunikace s mateřskou společností

/ velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

/ pozitivní osobnost s reprezentativním vystupováním a orientací na zákazníka

/ schopnost týmové práce, samostatnost a zodpovědnost při dosahování cílů

/ dobré logické a strategické myšlení, ochota dále se vzdělávat

/ časová flexibilita

/ řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kariéra s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Finance
Pracovní pozice Obchodní zástupce
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2020