OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (JUNIOR)
Velká Bíteš

Láká vás obchod? Staňte se součástí obchodního týmu firmy, která je jedničkou na trhu ve svém oboru! Vhodné též pro absolventy s obchodním duchem. Nutností je ŘP skup. B. Zaškolení je samozřejmostí!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Propagovat, prezentovat a prodávat výrobky
  • Starat se o svěřené zákaznické portfolio
  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • Poskytovat technickou podporu obch. partnerům
  • Realizovat školení pro zákazníky

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí středně velké dynamické společnosti
  • Možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní automobil, mobilní telefon a notebook
  • Možnost zaškolení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Velká Bíteš a přidělené regiony

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Okres Velká Bíteš
Odvětví práce
Pracovní pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (JUNIOR)
Směnnost práce -
Nástup do práce od: 26. 7. 2021
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
  • Kontaktní osoba: Zuzana Žatečková
  • Telefon: 732945090
  • E-mail: adela.jonasova@novystart.com
Velká Bíteš - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (JUNIOR) ve městě Velká Bíteš? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.