OBCHODNÍ REFERENT/KA - NJ (plný / zkrácený úvazek, jazykové kurzy)
Žďár nad Sázavou

Máte aktivní němčinu (min. B2) a hledáte práci v administrativě? Nabízíme možnost zkráceného úvazku a práce z domu ve stabilní výrobní firmě. Vhodné i pro maminky na/po rodičáku a absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Mít na starost zpracovávání objednávek
  • Komunikovat se zákazníky a německými kolegy
  • Mít na starost zákaznické reklamace
  • Spolupracovat s obchodními zástupci v terénu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí prosperující německé firmy
  • Zajímavá mzda podle praxe + roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce na plný či zkrácený úvazek
  • Jazykové kurzy zcela zdarma
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Podporu zdraví
  • Místo výkonu práce: region Žďár nad Sázavou

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Okres Žďár nad Sázavou
Odvětví práce
Pracovní pozice OBCHODNÍ REFERENT/KA - NJ (plný / zkrácený úvazek, jazykové kurzy)
Směnnost práce -
Nástup do práce od: 26. 7. 2021
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 5. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný / Zkrácený
Požadované jazyky
Německý jazyk

Kontaktovat zaměstnavatele

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
  • Kontaktní osoba: Zuzana Žatečková
  • Telefon: 732945090
  • E-mail: adela.jonasova@novystart.com
Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ REFERENT/KA - NJ (plný / zkrácený úvazek, jazykové kurzy) ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.