Obchodní manažer pro fotovoltaiku

Prachatice

Společnost Silver Planet s.r.o. přijme nového kolegu na pozici Obchodní manažer pro fotovoltaiku.

Požadujeme:

  • zkušenosti a praxe s vedením týmu lidí
  • zkušenosti a praxe v obchodu
  • flexibilní, operativní, kreativní
  • schopnost tahu na branku
  • připraven vydat maximum
  • zkušenosti s obnovitelnými zdroji vítány
  • znalost AJ a NJ

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • PC, tablet, telefon, auto

Náplň práce:

  • řízení a vedení obchodního týmu
  • tvorba obchodních strategií
  • aktivní vyhledávání nových světových trhů

Vyžadujeme zkušenosti na této pozici, nechceme zaučovat, chceme výsledky.

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Němčina
    (aktivní)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: SILVER PLANET s.r.o.
Lokalita: Prachatice
Pracovní pozice: Obchodní manažer pro fotovoltaiku
Směnnost práce IČO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-200000 Kč
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Prachatice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní manažer pro fotovoltaiku ve městě Prachatice? Pošlete svůj životopis firmě SILVER PLANET s.r.o. ještě dnes.