Obchodní manager pro zahraničí
Hovorčovice, Hovorčovice

Nabídka:

Firemní benefity:

- Provize z prodeje

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Obchodní manager pro zahraničí.

Náplň práce:

* Komunikace se zahraničními B2B zákazníky

* Vyřizování reklamací v rámci zahraničí

* Dohlížení nad odesíláním zásilek do zahraničí

* Získávání nových B2B zákazníků v zahraničí

* Nyní veškerý kontakt přes telefon a mail, v budoucnu i služební cesty do zahraničí

Co požadujeme:

* Zkušenosti na pozici obchodního managera

* Anglický jazyk B2/C1 – každodenní komunikace

* Znalost francouzštiny a němčiny - výhodou

* Znalost z oboru elektrokol výhodou

* Komunikační dovednosti

* Důslednost

* Pečlivost

* Spolehlivost

* Schopnost nést zodpovědnost

* Chuť pracovat

* Iniciativu

* Seberealizaci

Co Vám nabídneme:

* Práci na HPP

* Velký potenciál růstu firmy

* Plat základní mzda + provize z prodeje

* Pracovní dobu 8:00 - 16:30

* Kariérní růst

* Nástup možný ihned

* Lokalita - Hovorčovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.