LABORANT - POTRAVINÁŘSKÝ VÝVOJ PRODUKTU - kooperace k výrobě vlastní skupiny - Stimul - personální poradenství

Pro mezinárodní značku, pro vlastní pracoviště technologického vývoje - potravinářská oblast, denní spolupráci s výrobním provozem, pro práci v laboratoři oblast kontroly nakupovaných surovin i testování vlastních produktů - denní provoz, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

LABORANT - POTRAVINÁŘSKÝ VÝVOJ PRODUKTU - kooperace k výrobě vlastní skupiny

Náplň práce
Budete pracovat ve středně velkém týmu laboratoře, která kontroluje, testuje vlastní produkty. Spolupracujete na výrobcích a vývoji nových kvasných produktů určených pro profesionální potravinářské provozy.

Testy, vzorky se budou týkat dvou hlavních oblastí: první k materiálům od dodavatelů - posouzení kvality, dodržování nastavených parametrů apod. Druhá bude navazovat na vlastní výrobní provozy a také vlastní vývoj, zlepšování výrobků.

Dílčími činnostmi budou:

senzorické hodnocení výrobků - dokumentace, závěry
provádění laboratorních kontrol, rozbor surovin v pravidelném plánu i reakce na aktuální požadavky z kvality výroby (vlastní provozy)
předání informace do výroby, zpět internímu zákazníkovi o výsledku povolení/nepovolení . zablokování suroviny, výrobku apod.
odpovědnost za dodržení postupů a metrologických pravidel, kalibrace a ověření měřidel
dodržení nároků na bezpečnost, hygienické požadavky na laboratořPožadujeme:SŠ vzdělání - potravinářství, farmaceuticko laboratorní obory apod.
zkušenost v potravinářství - laboratoře, kvalita výroby - výhodou, počítáme i zkušenosti ke studiu
znalost v oblasti požadavků na bezpečnost pro potravinářské oblasti
zdravotní průkaz pro práci v potravinářství - lze zabezpečit
znalost angličtiny pro písemné podklady o převzatém materiálu apod. - komunikativní další znalost - výhodou
zájem o další odborný rozvoj Nabízíme:Pozice je vhodná pro juniorského kolegu/kolegyni či pro kolegy se střední zkušeností. Nabízíme zázemí silné značky v oboru, možnost kontaktu s novinkami v oboru i na mezinárodní úrovni. Jednosměnný provoz. Systém pro další vzdělávání, rozvoj. Kvalitní zaškolení, věkově mladší tým, ale máme zájem o kolegy bez omezení. Spolupráce s dalšími odbornými odděleními. Vzdělání:bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru:Plný úvazek

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Stimul - personální poradenství
Okres
Odvětví práce
Pracovní pozice LABORANT - POTRAVINÁŘSKÝ VÝVOJ PRODUKTU - kooperace k výrobě vlastní skupiny - Stimul - personální poradenství
Směnnost práce
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 3. 2019