Nová Huť = nová příležitost, mzda až 32.000Kč
Moravskoslezský, Ostrava

Hledáte stabilní a jistou práci? Nebojíte se špinavé práce v hutnické a strojírenské výrobě? Pojďte pracovat k nám, ať už máte zkušenosti z podobné výroby, nebo ne. My si Vás zaučíme. Hledáme nové kolegy na pozice valcířů, strojníků, koksařů, jeřábníků, zámečníků a mnoho dalších pozic - tu pravou pozici Vám vždy najdeme!

POPIS POZICE:

  • Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl

  • Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů

  • Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub

  • Valcířské práce

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně! Máte jej propadlý - zajistíme obnovení

  • Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

NABÍZÍME:

Mzdu až 32.000Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

  • Příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc

  • Příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc

  • Příplatky za noční směnu 22Kč/hod

  • Příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod

  • Příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod

  • Dotované stravování ve firemní kantýně

  • 5 týdnů dovolené

  • Možný převod do kmene již po půl roce

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Ostrava
Odvětví práce Manuální práce
Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice Nová Huť = nová příležitost, mzda až 32.000Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nová Huť = nová příležitost, mzda až 32.000Kč ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Manuální práce
Ostrava - nejbližší úřady práce