Noční recepční v hotelu COSMOPOLITAN BOBY CENTRUM
Brno

Info: Pro naše hotely hledáme vhodné uchazeče na pozici denního recepčního. Práce je vhodná i pro studenty VŠ.

Pracovní náplň: - administrativní a provozní zajištění chodu recepce v nočních hodinách - péče o hotelové hosty - komunikace a vyřizování požadavků hostů - pracovní doba 7:00 - 19:00 anebo 19:00-7:00 (min. 10 směn měsíčně)

Požadujeme: - příjemné vystupování - dobré komunikační schopnosti - Český a anglický jazyk - motivaci k práci , zkušenosti jsou vítané

Nabízíme: - motivační finanční ohodnocení (systém bonusů) - možnost profesního růstu - zaměstnanecké stravování - balíček zaměstnaneckých výhody a benefitů - firemní a teambuildingové akce - nástup možný ihned Práce na DOPP a ŽL

Detaily o pracovním místě:
Firma: CZECH INN HOTELS s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Recepční
Pracovní pozice Noční recepční v hotelu COSMOPOLITAN BOBY CENTRUM
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 1 400-40 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Noční recepční v hotelu COSMOPOLITAN BOBY CENTRUM ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě CZECH INN HOTELS s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Recepční
Brno - nejbližší úřady práce