NESNÁŠÍŠ NUDU? JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE | ASISTENT/KA
Kraj Vysočina, Humpolec

POPIS POZICE:
Bez ASISTENTA/KY to prostě fungovat nebude! Jsi organizačně zdatný/á, komunikativní a s angličtinou si kámoš/ka? Tak čekáme přesně na tebe!

Náplň práce:
- zajištění chodu recepce
- objednávání kancelářského vybavení
- rezervace termínů, plánování služebních cest
- budeš pravou rukou managementu společnosti

BENEFITY:
- individuální mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
- pružná pracovní doba
- pravidelné firemní akce
- online jazykové kurzy
- notebook, mobilní telefon
- občerstvení na pracovišti

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe alespoň při studiu na administrativní pozici
- anglický jazyk - denní komunikace - pokročile slovem i písmem PODMÍNKOU
- znalost práce na PC (MS Office)
- časová flexibilita
- komunikativnost
- řidičský průkaz sk. B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Humpolec
Odvětví práce Asistentka
Pracovní pozice NESNÁŠÍŠ NUDU? JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE | ASISTENT/KA
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 35 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 18. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    46 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Humpolec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici NESNÁŠÍŠ NUDU? JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE | ASISTENT/KA ve městě Humpolec? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Humpolec - Asistentka
Humpolec - nejbližší úřady práce