navíječ cívek

Plzeň-město, Plzeň

Životopisy na adresu: david.benes@etd-bez.cz
Náplň práce: navíjení cívek transformátorů dle technické dokumentace
Požadujeme: vyučení, pečlivost, zodpovědnost, prostorovou představivost, manuální zručnost a fyzická zdatnost
Nabízíme: růst mzdy po zapracování, odměny za výkon
Absolventy zaučíme.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, firemní stravování, příspěvek na vzdělávání, roční odměny

Detaily o pracovním místě:
Firma: ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Okres Plzeň
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice navíječ cívek
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Nižší střední odborné
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici navíječ cívek ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě ETD TRANSFORMÁTORY a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Výroba a provoz
Plzeň - nejbližší úřady práce