Nákupčí (Ref. č.: A5311)

Liberec, Liberec

Náplň práce

Co bude dělat?
Bude zpracovávat objednávky, potvrzovat a aktualizovat termíny dodání a zároveň kontrolovat jejich dodržování. Dostane do péče databázi dodavatelů a materiálů, obchodní podmínky u nových dodavatelů, importní přepravu a dokumenty pro celnici. Bude spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange, vyřizovat logistické reklamace a aktivně spolupracovat s jednotlivými odděleními firmy.

Benefity

Co nabízíme?
V první řadě práci v příjemném kolektivu a na dobu neurčitou.
Mzdu od 28 000 Kč hrubého, flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Atraktivní benefity - stravenky, příspěvek na dopravu, osobní volna navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní permanentky na hokej a fotbal, do ZOO či iQLANDII, občerstvení na pracovišti, firemní akce a rodinné benefity.

Předpoklady

Koho hledáme?
Člověka, který má středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru. Umí to s PC – MS Office (Excel nutný), je aktivní řidič a mluví anglicky (B2). Výhodou bude, pokud má praxi alespoň rok na stejné či obdobné pozici, má zkušenosti s obchodem, zná IS Helios Orange a domluví se německy.
Pokud bude spolehlivý, aktivní, příjemný a má výborné komunikační a organizační schopnosti, pak má skoro vyhráno…

Detaily o pracovním místě:
Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.
Okres Liberec
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Nákupčí (Ref. č.: A5311)
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 11. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nákupčí (Ref. č.: A5311) ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě HOFMANN WIZARD s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Administrativní pracovník, referent