Mzdový konzultant - junior

Praha, Praha

Náplň práce

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a milého kolegu či kolegyni na pozici mzdový konzultant - junior, který/á se bude podílet na zpracování podkladů auditů.

Náplň práce:

• příprava podkladů na audity
• zpracování dokumentů od auditorů (zejména v excelu)
• e-mailová a telefonická komunikace se zaměstnanci mzdových účtáren a personálních oddělení klientů
• příprava obchodních smluv, objednávek a plných mocí na schůzky pro jednatele/obchodníky, evidence veškerých podepsaných smluv atd.
• zakládání, skenování do optického archivu a zapisování do evidence

Benefity

• dlouhodobou spolupráci
• možnost podílet se na prestiži ambiciózní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
• perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• možnost karierního růstu, prostor pro osobní rozvoj - máme možnost interních i externích školení
• Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
• nástup možný ihned

Předpoklady

• týmovost, pozitivní přístup, zdravou asertivitu, úsměv na tváři
• minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)
• aktivní znalost práce na PC – především Excel, Outlook, internet
• zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou (pracovní smlouvy, příprava mezd)
• řidičský průkaz sk. B výhodou
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• zájem se v daném oboru nadále vzdělávat

Specializace

ekonomické

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy a motivační dopis.

Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

Detaily o pracovním místě:
Firma: LANDMARK PROFIT s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Mzdový konzultant - junior
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mzdový konzultant - junior ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě LANDMARK PROFIT s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativní pracovník, referent