Mzdová účetní
Loučná pod Klínovcem

Náplň práce

- Vedení kompletní mzdové agendy
- Vystavování zápočtových listů, ELDP a potvrzení pro zaměstnance
- Denní komunikace se zaměstnanci
- Komunikace s příslušnými institucemi, měsíční a jiné reporty,
- Příprava podkladů pro kontroly (ÚP, ZP, PSSZ, FÚ)
- Plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady (ZP, OSSZ, FÚ)
- Zpracování ročního zúčtování záloh a daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
- Správa exekucí a insolvencí zaměstnanců a požadovaná komunikace s příslušnými úřady
- Kompletní zpracování agendy nemocenských dávek, ošetřovného člena rodiny, otcovské a mateřské dovolené, poskytování součinnosti OSSZ, komunikace přes datovou schránku
- Zpracování agendy pracovních úrazů
- Příprava měsíčních podkladů pro účetnictví

Personalistiku a mzdy zpracováváme v systému ESO9 PAM. Nástup možný ihned.

Benefity

- Vánoční a výkonnostní odměny
- 5 týdnů dovolené
- Nerovnoměrné roční rozvržení pracovní doby
- Celoroční skipas zdarma, a dotovaný skipas pro členy rodiny
- Slevy v gastro zařízeních, v půjčovně a v obchodě s oblečením
- Příspěvek na stravu
- Firemní oblečení

Předpoklady

- Zkušenost alespoň 3 roky v oblasti mzdového účetnictví
- Velmi dobrá znalost české pracovněprávní a mzdové legislativy
- Zodpovědnost za správnost výpočtu mezd, daní a pojistného
- Sledování legislativních změn

Informace o náboru

S veškerými dotazy se obracejte na kontaktní osobu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o.
Okres Loučná pod Klínovcem
Odvětví práce Mzdový účetní
Pracovní pozice Mzdová účetní
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Loučná pod Klínovcem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mzdová účetní ve městě Loučná pod Klínovcem? Pošlete svůj životopis firmě SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Loučná pod Klínovcem - Mzdový účetní
Loučná pod Klínovcem - nejbližší úřady práce