MS 365 SOLUTION ARCHITEKT 5900 až 6800€ mesačne REMOTE 100%
Česká republika, Slovenská republika, Česká republika, Slovenská republika

Obsah inzerátu

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako sedem rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!

Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.

Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:

- viac ako 10 000 dostupných IT špecialistov

- viac ako 955 alokovaných TITANov

- 138 150+ dodaných Mandayov

- 683 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.

Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Radi Ti prezradíme viac.

Popis pozice

  • zodpovednosť za návrh architektúry IT riešenia
  • zber, analýza, prioritizácia a dokumentácia požiadaviek a potrieb zákazníka
  • nasadenie a podpora produktov Office 365
  • poskytovanie konzultačnej podpory používateľom pre produkty Office 365
  • vývoj aplikácií [Rapid Application Development] pre PowerApps a Flow
  • vykonávať kontrolu kvality a kontrolu dizajnu
  • podpora prevádzky a riešenie zložitých technických problémov
  • spolupráca v rámci agilného tímu (Scrum, Kanban) s vzužitím Azure Devops
  • spolupráca v režime: full-time off-site, s občasným on-site pôsobením v Bratislave (1 deň/týždeň alebo 1 deň/dva týždne)

Požadujeme:

  • min. 3-ročné aktívne projektové skúsenosti s produktami Office 365:
  • pokročilá znalosť aspoň troch z nasledujúcich produktov:
  • SharePoint Online,
  • OneDrive for Business,
  • PowerApps / Flow,
  • PowerBI
  • skúsenosti s Office 365 implementáciami a migráciami
  • min. 5-ročné skúsenosti s Web Online IT technológiami
  • znalosti web technológií: HTML, CSS, Javascript (jQuery, React.js)
  • skúsenosti s Azure Cloud Services
  • silné vyjednávacie zručnosti a schopnosť prioritizovať úlohy
  • schopnosť plynule komunikovať [slovom i písmom] v anglickom jazyku

Nabízíme

Mzdové podmienky (brutto): 7000 až 7500€ mesačne

Zamestnanecké výhody, benefity

- bezplatné celoročné predplatné časopisu NEXTECH, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,

- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,

- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,

- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,

- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

Proč pracovat u nás

Láka ťa freelancing? Nevieš ako a kde začať? Nechaj to na nás!

Sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu a vstúpiť do ozajstného sveta IT freelancingu s erbom prilby na prsiach. Pomôžeme ti zažiť freelance IT svet priamej komunikácie, vzťahov a súdržnosti, ktorý sme spolu vytvorili a ktorý deň čo deň zveľadujeme.

Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého proste nejde.

Ak je aj v tvojej DNA zakorenená radosť z nových výziev a chuť pokoriť ich, neváhaj a pridaj sa k TITANOM.