MONTÁŽNÍK
Třebestovice

Náplň práce: montáž ocelových konstrukcí, šroubovaných i svařovaných, montáž mostních závěrů (bednění, výztuž, ukládka, betonáž). Místo výkonu práce: celá ČR.

Požadavky: praxe výhodou, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav.

Výhody: stravenky, odměny, příspěvek na penzijní připojištění.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo e-mailem.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: OK Třebestovice, a.s.
Okres Třebestovice
Odvětví práce
Pracovní pozice MONTÁŽNÍK
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 6. 2. 2019
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

OK Třebestovice, a.s.
OK Třebestovice, a.s., Třebestovice, Tovární /
  • Kontaktní osoba: Petr Obitko
  • Telefon: 325 510 102
  • E-mail: petr.obitko@oktrebestovice.cz
Třebestovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MONTÁŽNÍK ve městě Třebestovice? Pošlete svůj životopis firmě OK Třebestovice, a.s. ještě dnes.