Montážní pracovník- 160 Kč/hod – České Budějovice
Hradec Králové

Jsi spolehlivý pracant? Nebojíš se práce a hledáš práci na hlavní pracovní poměr? Pak hledáme právě tebe!

Přijmeme šikovné montážní pracovníky do Českých Budějovic. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  •  Montáže a demontážě
  •  Práce se skladovým terminálem
  •  Krátký/dlouhý týden – 12ti hodinové směny

Požadujeme:

  • Ochota, odpovědnost a spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení 160 Kč/hod.
  • Stabilní zázemí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Příplatk
  • Férové jednání

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Okres Hradec Králové
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Montážní pracovník- 160 Kč/hod – České Budějovice
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 160 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní pracovník- 160 Kč/hod – České Budějovice ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Manuální práce
Hradec Králové - nejbližší úřady práce