• Směnnost
  Jednosměnný provoz
 • Min. požadované vzdělání:
  Nižší střední odborné
 • Počet pracovních míst:
  2

 • Pracovněprávní vztah:
  Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
  Absolventy
  Zdravé osoby
 • Nabízené výhody k volnému místu:
  Dovolená navíc

  Jiné výhody (13. plat, částečně dotované stravování, věrnostní odměny, atd.)

 • Požadovaná dovednost:
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (sk. E velkou výhodou)Jiné (manuální zručnost)
 • Nabízená mzda:
  28 000 - 32 000 Kč/měsíc
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ZÁMEČNÍK / MONTÁŽNÍ DĚLNICE - ZÁMEČNICE
Velké Poříčí

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Společnost ELEKTRO DRAPAČ s.r.o. hledá samostatného člověka, který si poradí v každé situaci, je zodpovědný a manuálně zručný. Bez řidičského průkazu skupiny B se tato práce opravdu neobejde. Průkaz skupiny E velkou výhodou. Pokud máte praxi či vzdělání v oboru elektrikář - slabouproud nebo zámečník, je to u zaměstnavatele obrovská výhoda. V tom případě pro vás bude mít i práci ve výrobě, což bude znamenat možnost plánování vlastní pracovní náplně. Potřebujete trávit čas doma? Můžete pracovat v jednosměnném provozu ve firmě. Chcete vyšší výplatu? Vyrazte na montáž a zajistěte si tak vyšší finanční ohodnocení.

Náplní práce bude zajišťovat po celé České republice a občas i za hranicemi montáž světelných reklam. Cestování po České republice v plně vybaveném dodávkovém voze a zajišťování toho nejlepšího možného servisu při montážích a servisech světelných reklam. Částečně se jedná i o práci ve výrobě, dle současné zakázkové skladby a také přání montéra.

Zaměstnavatel nabízí stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snaží budovat spokojený pracovní tým. Proto je jeho prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci.
Zaměstnanecké výhody: kreativní a různorodá práce; nástupní mzda 28.000,- Kč - 32.000,- Kč hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc osobní ohodnocení; všechny přesčasy a diety jsou propláceny; 13. plat; částečně dotované stravování; 4 - 5 týdnů dovolené (nárok na dovolenou se zvyšuje s dobou strávenou u firmy); věrnostní odměny.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: myskova@eldr.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: ELEKTRO DRAPAČ s.r.o.
Okres Velké Poříčí
Pracovní pozice MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ZÁMEČNÍK / MONTÁŽNÍ DĚLNICE - ZÁMEČNICE
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 - 32 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 28. 9. 2021
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Velké Poříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ZÁMEČNÍK / MONTÁŽNÍ DĚLNICE - ZÁMEČNICE ve městě Velké Poříčí? Pošlete svůj životopis firmě ELEKTRO DRAPAČ s.r.o. ještě dnes.
Velké Poříčí - nejbližší úřady práce