Montážní dělník – Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí

Informace
Jsi spolehlivý pracant? Máš rád práci, u které využiješ svou manuální zručnost a chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti?

Pak hledáme právě Tebe! Práce vhodná pro muže i ženy.

Sháníme totiž vhodné pracovníky na pozici montážní dělník.

Náplň práce:

výroba a montáž komponentů do strojů pro textilní průmysl,

práce s různými nástroji,

práce ve stoji i v sedě,

nejedná se o monotónní pásovou výrobu.
Co od vás očekáváme
SOU vzdělání (technické zaměření výhodou),

manuální zručnost,

ochotu pracovat s nářadím,

pečlivost a samostatnost.
Co vám nabízíme
práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem ve svém oboru,

práci ve dvousměnným provozu,

čisté pracovní prostředí,

práci od pondělí do pátku,

mzdové ohodnocení 140,–Kč/hod + příplatky za směnnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Okres Ústí nad Orlicí
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Montážní dělník – Ústí nad Orlicí
Směnnost práce Plný, Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 135 Kč - 150 Kč hodina
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ústí nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělník – Ústí nad Orlicí ve městě Ústí nad Orlicí? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústí nad Orlicí - Výroba a průmysl
Ústí nad Orlicí - nejbližší úřady práce