MONTÁŽNÍ DĚLNÍK PRÁCE PRO ABSOLVENTY (NÁSTUPNÍ BONUS)
Jihomoravský kraj

Do nadnárodní korporace hledáme kandidáty, kteří se chtějí učit novým technickým dovednostem! Zajímá Vás jak fungují stroje? Troufnete se na jejich montáž nebo i obsluhu velkých výrobních mašin? Jste pracant, co se nebojí pracovat na směny? Chcete dobré peníze za dobrou práci? Oceníme Vás! Napište nám!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Jednoduché montování
  • Práce u velkých výrobních mašin
  • Provádět kontrolu výrobků
  • Nandávání částí výrobků do stroje
  • Balení výrobků a jejich značení

CO POŽADUJEME?

  • Výuční list
  • Práce na směny
  • Schopnost manuální práce

CO NABÍZÍME?

  • Platové ohodnocení, dle zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • Čtvrtletní odměny
  • Během 1. půl roku finanční odměny za nástup
  • Závodní stravování
  • Dobrá dostupnost
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Jihomoravský kraj
Odvětví práce Zemědělství, lesní a vodní hospodářství
Pracovní pozice MONTÁŽNÍ DĚLNÍK PRÁCE PRO ABSOLVENTY (NÁSTUPNÍ BONUS)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 26 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 19. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK PRÁCE PRO ABSOLVENTY (NÁSTUPNÍ BONUS) ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Zemědělství, lesní a vodní hospodářství
Jihomoravský kraj - nejbližší úřady práce