Montážní dělník, operátor
Český Krumlov, Český Krumlov

Hledáme nové kolegy / kolegyně do výroby na pozice Montážních dělníků, operátorů.

Náplň práce:

- výroba kabelů: střih a příprava kabelů, propojování drátků, obsluha jednoduchých strojů

- příprava transformátorů: navíjení cívek, letování, cínování, kompletace

- různé další práce pro zaměstnance s technickým vzděláním či nadáním

Požadované dovednosti:

 - ochota pracovat na směny (3-směnný provoz)

- spolehlivost, pracovitost

  Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- zajištěnou zdarma dopravu z Č.Budějovic na všechny směny

- v případě potřeby zajištěné ubytování

- cítíme se dobře v čistém, přehledném a uklizeném prostředí

- nemáme zde žádné velké hlučné stroje, nepříjemný prach nebo nebezpečné chemikálie

- mzda od 125Kč/hod + příplatek 20Kč/hod za odpolední směnu, 60Kč/hod za noční směnu. Po  zkušební době navýšení základní mzdy na 141Kč/hod + příplatky za odpolední a noční směnu

Detaily o pracovním místě:
Firma: TEDY s.r.o.
Okres Český Krumlov
Odvětví práce
Pracovní pozice Montážní dělník, operátor
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 125 Kč - 185 Kč
Nabídka přidána: 31. 7. 2020
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

TEDY s.r.o.
  • Kontaktní osoba:
  • Telefon: 800101301
  • E-mail: info@rs-ig.com
Český Krumlov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělník, operátor ve městě Český Krumlov? Pošlete svůj životopis firmě TEDY s.r.o. ještě dnes.