Odpovědět na inzerát
Montážní dělník (m/ž/o)
Louny

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí to správné zaměstnání ve vašem regionu jen v několika krocích.

Jako montážní dělník budete v budoucnu důležitou součástí společnosti našeho zákazníka v Lounech.

Vaše pracovní poměr bude na plný úvazek.

Pracovní obor: Manuální práce ve výrobě

Obor činnosti: Výroba automobilových dílůNaše pobočka v Karlových Varech Vám nabízí novou pracovní výzvu jako montážní dělník - bezpečné zaměstnání a mnoho let zkušeností v personálních službách.Vaše úkoly jako montážní dělník zahrnují následující činnosti:


 • zpracování automobilového dílu, kontrola pásové výroby

 • zajištění pečlivosti zkompletovaného dílu a následné předání
Charakteristika Vašich silných stránek:

 • pracovitost

 • ochota pracovat na směny

 • fyzická zdatnost
Vaše znalosti a dovednosti jako montážní dělník:

 • zodpovědný přístup

 • kvalitně odvedená práce

 • možnost přesčasů

 • časová flexibilita
Naše benefity pro Vás jako montážní dělník jsou:

 • doprava na pohovor je zajištěna taxi službou

 • ubytování na hotelu/penzionu/bytu s příspěvkem z naší strany

 • koordinátor k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu

 • jsme Vám k dispozici i mimo pracovní dobu

 • stravenky / stravenkový paušál
Vaše profesionální zkušenost jako montážní dělník (Montážník (m/ž/o), Montér (m/ž/o), Operátor (m/ž/o), Manipulační dělník (m/ž/o), Manipulant (m/ž/o), Operátor výroby (m/ž/o) ) Vás odlišuje? Nyní se  ucházejte o tuto pracovní nabídku  a pokračujte ve své profesní dráze společně s ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Máte nějaké dotazy týkající se našeho volného místa nebo byste s námi chtěli mluvit osobně? Na naší pobočku do Karlových Varů můžete zavolat - 352 601 788 nebo zaslat email na: karlovyvary@arwa.cz.

Práce Vám nevyhovuje? Pak se přesvědčte o naší široké nabídce pracovních nabídek a najděte si svou budoucí vysněnou práci pro více zábavy a radosti ze života: Další pracovní nabídky

S podáním Vaší žádosti souhlasíte s pokyny pro ochranu údajů společnosti ARWA ( najdete je na naší domovské stránce v části " ochrana osobních údajů " )

Naše společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. respektuje čtyři  hodnoty, které považujeme za nepostradatelné a které denně integrujeme do naší společnosti. Respektujeme se navzájem, podporujeme se ve všech věcech, vážíme si každého uchazeče a osobně reagujeme na jeho nápady. Ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. najdete moderního poskytovatele služeb zaměřeného na uchazeče v oblasti dočasného zaměstnání a umisťování zaměstnanců, jehož hlavním cílem je nabídnout Vám dlouhodobé zaměstnání odolné vůči krizím.

Díky více než 5-ti letům zkušeností na českém trhu práce a celostátní síti poboček se ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. může ohlédnout za mnohaletou intenzivní spoluprací s mnoha společnostmi  - od středních až po velké korporace. Kromě široké škály různých nabídek Vám nabízíme kompletní servis ARWA, který přináší pouze výhody.

Společně s Vámi se podíváme dopředu na Vaši aktuální životní situaci, využijeme příležitosti k přeorientování se a posuneme Vaše profesionální zkušenosti o krok dále.

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Dr. Davida Bechera 2037/23

360 01 Karlovy Vary

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Okres Louny
Pracovní pozice Montážní dělník (m/ž/o)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 9. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Louny - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělník (m/ž/o) ve městě Louny? Pošlete svůj životopis firmě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o ještě dnes.
Louny - nejbližší úřady práce