Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů
Pelhřimov

Náplň práce: montáže sálavých panelů, teplovzdušných plynových jednotek a dalších výrobků, dále balicí činnosti výrobků s tímto související, zvedání a manipulace těžkých břemen, fyzicky náročná práce, může zahrnovat práci o víkendu i v noci.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, dobrý zrak, schopnost fyzicky zvládnout přidělené úkoly, bezúhonnost.
Kontakt možný na e-mailovou adsresu nebo telefonicky PO a ST 11:00 - 14:00

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: ENRAN STEEL s.r.o.
Okres Pelhřimov
Odvětví práce
Pracovní pozice Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 100 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 3. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

ENRAN STEEL s.r.o.
ENRAN STEEL s.r.o., Pelhřimov, Sdružená /
  • Kontaktní osoba: Stepan Hryno
  • Telefon: 727970821
  • E-mail: admin@enran.cz
Pelhřimov - Nabídka práce v okolních lokalitách