• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    20 000 - 26 000 Kč/měsíc
Montážní dělníci výrobků a zařízení
Nový Jičín

z: 22.11.2021 Krátkodobé zaměstnání. Osobní kontakt dne 29.11.2021 v 15:00 hod., Záhumenní 1151/2 - "Včelín", Kopřivnice.
Pracovní náplň: práce se strojem, nesložitá práce - vizuální kontrola zboží
Požadujeme: fyzická zdatnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, dobrý zrak
Pracovní režim: nepřetržitý (12 hodinové směny)
Výhody: možnost zajištění ubytování a doprava na pracoviště a zpět
Kontakt: Laszlo Szlicsko, telefonicky Po - Pá na č.: +420 773 010 550, e-mail: vk.imperia@post.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: VK IMPERIA s.r.o.
Okres Nový Jičín
Pracovní pozice Montážní dělníci výrobků a zařízení
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 - 26 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Nový Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě VK IMPERIA s.r.o. ještě dnes.
Nový Jičín - nejbližší úřady práce