Montážní dělníci montující mechanická zařízení
Slušovice

Požadavky: manuální zručnost.
Náplň práce: montáž plastových a kovových dílů do funkčních celků.
Zaměstnanecké výhody: Doprava firemní busem Zlín - Slušovice - Zlín.
POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo osobně na adrese: Březová 200 - budova Moravské banky, 2 patro, kancelář Connections BDL. PO - PÁ 9.00 - 10.00 hod.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Connections BDL, s. r. o.
Okres Slušovice
Odvětví práce
Pracovní pozice Montážní dělníci montující mechanická zařízení
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 000 Kč - 25 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020

Kontaktovat zaměstnavatele

Connections BDL, s. r. o.
Connections BDL, s. r. o., Slušovice, Dostihová /
  • Kontaktní osoba: Adéla Kuchtová
  • Telefon: 774 235 414
  • E-mail: kuchtova@bdlsro.cz
Slušovice - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělníci montující mechanická zařízení ve městě Slušovice? Pošlete svůj životopis firmě Connections BDL, s. r. o. ještě dnes.