• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    4

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    18 000 - 20 000 Kč/měsíc
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Prachatice

Práce v třísměnném provozu
Požadujeme: ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav a zrak.
Pro zaměstnavatele InTiCa systems s.r.o.
Náplň práce: výroba polotovarů a finálních výrobků ve stanoveném množství a ve stanovené kvalitě dle výrobního plánu, záznam údajů o výrobě.

První kontakt nutno učinit telefonicky - Iana Nemesh, tel.: 776 887 112, e-mail: office@neocrafts.cz - PO-PÁ od 8:00 do 16:00

Detaily o pracovním místě:
Firma: NEO CRAFTS s. r. o.
Okres Prachatice
Pracovní pozice Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 - 20 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Prachatice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení ve městě Prachatice? Pošlete svůj životopis firmě NEO CRAFTS s. r. o. ještě dnes.
Prachatice - nejbližší úřady práce